Adobe اصلاحیه‌های امنیتی ماه نوامبر را منتشر کرد

شرکت Adobe برای رفع آسیب‌پذیری در چندین محصول خود، به‌روزرسانی‌های امنیتی جدیدی را منتشر کرده‌است. مهاجمان می‌توانند از برخی از این آسیب پذیری‌ها برای کنترل یک سیستم آسیب دیده سوء‌استفاده کنند.

به‌روزرسانی‌های محصولات شرکت Adobe در ماه نوامبر
  • به‌روزرسانی‌ امنیتی برنامه Adobe Bridge CC منتشر شد. این به‌روزرسانی‌ آسیب‌پذیری‌های متعددی که هنگام تجزیه تصاویر SVG ناقص رخ می‌دهند را برطرف کرده‌است. برای مطالعه بیشتر در مورد Adobe Bridge CC اینجا را کلیک کنید.
  • نسخه جدید به‌روزرسانی‌ Adobe Media Encoder منتشر شد. این به‌روزرسانی‌ آسیب‌پذیری‌های مربوط به تجزیه فایل‌های مهم چندگانه که موجب افشای اطلاعات کاربر می‌شوند را برطرف می‌کند. برای مطالعه بیشتر در مورد Adobe Media Encoder اینجا را کلیک کنید.
  • به‌روزرسانی‌ آسیب‌پذیری‌های برنامه کاربردی Adobe Illustrator CC برای نسخه ویندوز و مک منتشر شد. این به‌روزرسانی‌ها از اجرای خودسرانه‌ی کد در سیستم کاربر که از مهم‌ترین و بحرانی‌ترین مشکلات این برنامه محسوب می‌شود، جلوگیری می‌کند. برای مطالعه بیشتر در مورد Adobe Illustrator CC اینجا را کلیک کنید.
  • به‌روزرسانی‌ آسیب‌پذیری‌های برنامه Adobe Animate CC برای نسخه ویندوز و مک منتشر شد. این به‌روزرسانی‌ آسیب‌پذیری مربوط به بارگیری ناامن کتابخانه را برطرف می‌کند. برای مطالعه بیشتر در مورد Adobe Animate CC اینجا را کلیک کنید.

توسعه‌دهندگان Adobe به کاربران خود توصیه می‌کنند که نسخه‌های Adobe Security را بررسی کرده و به‌روزرسانی‌های لازم را اعمال کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *