اطلاعیه مهم پادویش در خصوص روش کشف نفوذ در شبکه

مشاهدات تیم رصد سایبری MDR پادویش نشان از افزایش قابل ملاحظه حملات سایبری در روزهای اخیر دارد.

همچنین، هشدار منتشر شده از سوی مرکز راهبردی افتا از احتمال وقوع حمله سایبری به حوزه‌های زیرساختی کشور خبر می‌دهد و تاکید می‌نماید که تیم‌های فاوا و امنیت فضای مجازی در وضعیت آماده باش قرار گیرند.

در همین راستا، کاربری در توییتر مدعی نفوذ به بانک‌ها و مراکز پتروشیمی از طریق آسیب‌پذیری‌های مختلف شده است.

با توجه به موارد فوق و احتمال وقوع عملیات هک و نفوذ از سوی گروه‌های مشابه و در جهت پیشگیری و مقابله با حوادث سایبری، تیم پاسخ به رخداد پادویش روش‌هایی را در خصوص کشف نفوذ در شبکه منتشر نموده است.

برای مطالعه اطلاعیه مهم پادویش در خصوص روش کشف نفوذ در شبکه به پایگاه دانش امن پرداز مراجعه نمایید: https://kb.amnpardaz.com/2022/1778

همچنین، کلیه کاربران به محض رویت تشخیص خطرناک سریعا با واحد پشتیبانی پادویش با شماره ۴۳۹۱۲۰۰۰ (تهران) تماس حاصل فرمایند. کارشناسان ما به صورت ۷×۲۴ آماده پاسخگویی به سوالات، بررسی شبکه و مشاوره‌های امنیتی می‌باشند.

خاطر نشان می‌سازد، کاربران سازمانی سایر آنتی ویروس‌ها که مایل به بررسی وضعیت شبکه و زیر ساخت خود در برابر حملات سایبری می‌باشند، جهت دریافت خدمات تیم فارنزیک پادویش با پشتیبانی ما در ارتباط باشند.

خلاصه‌ای از تجربیات حملات اخیر و راهکارهای مقابله‌ای که در هر شبکه‌ای، فارغ از وجود پادویش، قابل اجرا هستند نیز در این مقاله قابل مطالعه است: https://news.amnpardaz.com/1401/03/5960