انتشار نسخه دوم پادویش پرنتال کنترل

پرنتال کنترل

پادویش پرنتال کنترل پادویش به نسخه 1.15.192.311 به‌روزرسانی شد.

در این نسخه تغییرات زیر قابل مشاهده است:

    1. ادغام قسمت‌های «وای‌فای» و «دیتا» در یک بخش تحت عنوان «اینترنت»: با ترکیب این دو بخش برای اعمال دسترسی‌های گوناگون نیازی به جابجایی در برنامه نداشته و قادر خواهید بود تا در یک صفحه تمامی تنظیمات مربوط به دسترسی به اینترنت را اعمال نمایید.
    2. کنترل حذف برنامه‌ها توسط پادویش پرنتال کنترل: با توجه به اهمیت حذف برنامه‌ها، در این نسخه قابلیت کنترل حذف برنامه ها نیز در اختیار والدین قرارگرفته و از حذف بی مورد و یا ناخواسته اپلیکیشن‌ها جلوگیری نمایید.
    3. امکان ایجاد پروفایل‌ به منظور اعمال دسته قواعد مختلف برای افراد تحت نظارت مختلف: با این قابلیت قادر خواهید بود تا برای هر فرزند یک پروفایل مجزا بسازید تا با توجه به رده سنی فرزند خود تنظیمات مورد نظر را اعمال نمایید.
    4. تعیین بازه‌ی زمانی برای فعال بودن هر پروفایل: گاهی اوقات با توجه به شرایط و یا تعطیلات، نیازمند کاهش و یا افزایش زمان استفاده هر فرزند از دستگاه می باشید. با این قابلیت می‌توانید به ازای هر پروفایل یک زمان مشخص برای استفاده از دستگاه مشخص نمایید.
    5. رفع باگ های جزئی
از آنجا که در این نسخه قابلیت‌های جدیدی از جمله ساخت پروفایل کاربری به برنامه افزوده شده است، تنظیمات نسخه قبل قابل استفاده نبوده و کاربرانی که اقدام به به‌روزرسانی می‌نمایند، می‌بایست تمامی تنظیمات پرنتال کنترل را مجددا انجام دهید.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید محصول از صفحه پرنتال کنترل پادویش بازدید نمایید و یا برای دانلود و استفاده از آخرین نسخه می توانید به صفحه دانلود پرنتال کنترل پادویش مراجعه نمایید.