انتشار نسخه جدید آنتی ویروس پادویش

padvish
نسخه ۲.۸ ضدبدافزار خانگی پادویش (نسخه کاندیدای پایدار) منتشر شد.

آخرین نسخه ضدبدافزار پادویش 2.8.679.6302 شامل تغییراتی در موارد زیر است:

  • محافظت از شبکه: با مسدودسازی خودکار آدرس‌های مبدا حملات شبکه‌ای، محافظت از شبکه به شکل چشم‌گیری بهبود یافته است (پشتیبانی از رنج آدرس و Subnet در قواعد دیوار آتش به قابلیت‌های قبلی اضافه شده است).
  • پویشگر ضدبدافزار: پاکسازی بدافزارهای چندلایه پیچیده به صورت همزمان و به‌کارگیری نسخه جدید امولاتور ویروس، سبب تشخیص قوی‌تر ویروس‌های چندریختی و محافظت حداکثری از سیستم کاربران می‌شود. علاوه بر این، امکان تشخیص بدافزار در فایل‌های اسناد به کمک موتور هوشمند نسخه جدید میسر شده است. در نهایت، با قدرتمندتر شدن ضد باج‌گیر پادویش و بهبود پاکسازی خودکار، باج‌افزارهای جدید با دقت بالایی شناسایی می‌شوند.
  • کنترل ابزار: در نسخه جدید پادویش خانگی، برای سهولت بیشتر کاربران، امکان تعریف قواعد جداگانه برای ابزارهای اسکنر (مجزا از ابزارهای پرتابل) فراهم شده است. همچنین، از تبدیل CD/DVD Writer به CD/DVD ROM (حالت فقط خواندنی برای دیسک نوری) و حالت ReadOnly برای درایوهای با فایل‌سیستم NTFS پشتیبانی می‌شود.

به تمامی کاربران توصیه می‌شود از آخرین نسخه آنتی‌ویروس پادویش برای محافظت سیستم خود استفاده کنند. همچنین به‌روزرسانی خودکار پادویش نیز به مرور سیستم‌های کاربران را به نسخه آخر ارتقا خواهد داد.

دانلود و نصب آخرین نسخه پادویش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *